Skip to content

ONLINE KONZULTÁCIA

ONLINE KONZULTÁCIA SLÚŽI PRE NOVÝCH KLIENTOV.

MÔŽE BYŤ ANONYMNÁ.

POPLATOK ZA ONLINE KONZULTÁCIU JE 50 €

KONTROLNÁ ONLINE KONZULTÁCIA

SLÚŽI AKO KONTROLNÉ VYŠETRENIE ALEBO NOVÁ KONZULTÁCIA PRE REGISTROVANÝCH KLIENTOV NAŠEJ AMBULANCIE.

POPLATOK ZA ONLINE KONTROLNÚ KONZULTÁCIU JE 25 €

ONLINE KONZULTÁCIA

ONLINE KONZULTÁCIE POSKYTUJEME V ODBOROCH:

DERMATOVENEROLÓGIA
DETSKÁ DERMATOLÓGIA
CHIRURGIA
ONKOLOGICKÁ CHIRURGIA

Pre koho je služba určená?

Ak máte kožný problém a nemôžete sa dostaviť na vyšetrenie osobne, alebo ste v zahraničí, alebo len potrebujete druhý názor lekára (tzv. „second opinion“) na váš pretrvávajúci kožný problém, prípadne liečbu.

Odborné vyšetrenie, zhodnotenie vášho zdravotného stavu a odporučenie liečby vrátane eReceptov atestovaným špecialistom môžete získať na diaľku ONLINE – z pohodlia domova alebo zahraničia formou telemedicíny. Konzultácie poskytujeme v odboroch detská a všeobecná dermatovenerológia, chirurgia a onkologická chirurgia.

Second opinion je v zahraničí bežný postup konzultácie, môže vám pomôcť potvrdiť správnosť vašej liečby, navrhnúť doplňujúce vyšetrenia k stanoveniu či spresneniu vašej diagnózy, nasmerovať vás na špecializované pracovisko ak je to potrebné, zodpovedať otázky, na ktoré ste nedostali odpoveď v ambulancii vášho lekára, vysvetliť Vám nejasnosti zo zdravotnej správy z odborného do „ľudského“ jazyka, aby ste jej porozumeli.

AKO TO FUNGUJE?

Artboard 1

1.

popíšete váš kožný problém čo najpodrobnejšie

Artboard 1

2.

vyplníte krátky dotazník – vašu anamnézu, iné ochorenia, alergie

Artboard 1

3.

priložíte fotografie postihnutého miesta

Artboard 1

4.

doplníte prípadne predchádzajúce lekárske správy, výsledky vyšetrení

Artboard 1

5.

zaplatíte jednoducho a bezpečne online cez VÚB platobnú bránu

Artboard 1

6.

najneskôr do 48 hodín dostanete email s odborným doporučením

Čo získate?

Rýchlo a jednoducho získate odborné informácie a  názor na váš problém, pravdepodobnú diagnózu a možnosti liečby, informáciu o nutnosti osobnej návštevy lekára a ďalšie praktické rady ako postupovať.

V prípade kontrolnej konzultácie u nás registrovaných pacientov je možné zaslať online eRecepty na potrebné liečivá.

V prípade novej konzultácie s potrebou ambulantného doriešenia zdravotného problému, odberov, alebo zákroku získavate 100% zľavu z poplatku za vstupnú konzultáciu v našej ambulancii. 

 

Akým spôsobom sa uhrádza poplatok za konzultáciu?

Po vyplnení dotazníka o Vašom probléme s priložením fotodokumentácie zaplatíte pomocou platobnej brány Trustpay sumu vo výške 50 alebo 25 EUR podľa druhu vybranej konzultácie. Následne vám najneskôr do 48 hod od pripísania platby na účet pošleme vypracovaný odborný názor lekára.

 

Reklamácia

V prípade nedostačujúcich údajov alebo fotografií, on-line poradňa neposiela peniaze späť. Nespokojnosť alebo rozpor s odborným názorom lekára nie je dôvodom na vrátenie poplatku za konzultáciu.

Online formulár

Loading